Ucuzlatılmış Kitaplar

Bir Tuhaf İntikam

Uğur Erkman

Yakın tarihimizi, adalet ve vicdan yoksunu bir toplumun yarattığı acıları, bunların bireysel hayatlarda bıraktığı izleri gözler önüne seren bir roman…

Türkçe Edebiyat
3,50 TL
15,00 TL

Fransız Balkon

Ahmet Balad Coşkun

Dili, kurgusu ve soğukkanlı duruşuyla sizi kendisine çekecek olan bu roman, kahramanının kendine özgü dünyasıyla da bir o kadar tanıdık gelecek.

Türkçe Edebiyat
3,00 TL
13,00 TL

Güvercinler Havalanırken

Melinda Nadj Abonji

Güvercinler Havalanırken, köklerinden koparıldıktan sonra yeni bir ülkeye, farklı bir topluma uyum sağlamış gibi görünürken, aslında hiçbir yere kök salamamanın anlatıldığı ot...

Edebiyat
4,00 TL
18,00 TL

Harabelerde Aşk

Walker Percy

Roman, her şeye rağmen aşkı, huzuru ve mutluluğu bulmanın mümkün olduğunu hissettiriyor bize, soluk soluğa ilerleyen her bir sayfasında.

Edebiyat
7,00 TL
32,00 TL

Kurumuş Nehrin Yatağında

Uğur Erkman

İki devrimci militan. Onları ihbar eden bir muhbir. Yıllar sonra intikam için çıkıp gelen bir kiralık katil ve sürüp giden bir kovalamaca...

Türkçe Edebiyat
4,00 TL
18,00 TL

Laf Evi

Serdar Aysev

“İşsizim, parasızım, kadınsızım... Çubuk şarabı alacak param yok. Arkadaşlarımın hepsini kaybettim. Ben, el öpülen bayram ziyaretlerinde sosyalleşmedim.”

Türkçe Edebiyat
4,00 TL
17,00 TL

Babamın Kitabı

Urs Widmer

Babamın Kitabı, yirminci yüzyılın siyasi hayal kırıklıkları ve umutlarının yanı sıra, yaşam sevgisi ve kitap aşkıyla yoğrulmuş bir hayatın romanıdır.

Edebiyat
3,00 TL
12,00 TL

Fevkalbeşer Sair Bey ve Suskunluğu

Ömer İzgeç

Çarpıcı kurgusuyla fantastik bir dünyanın kapılarını açan roman, farklı zamanlarda paralel ilerleyen tekinsiz hikâyeler anlatıyor.

Türkçe Edebiyat
2,50 TL
12,00 TL

Narkopolis

Jeet Thayil

Narkopolis, muazzam ve bir o kadar da darmadağın bir metropolün, Bombay'ın otuz yıla yayılan dönüşümünü gözler önüne seriyor.

Yeraltı Edebiyatı
4,50 TL
23,00 TL

İnternette Balık Avlamak

Nasreen Akhtar

İyi eğitim almış, Pakistan kökenli bir İngiliz kadının “Müslüman Evlilik” sitelerindeki komik, ıstıraplı ve bir o kadar da hayal kırıklığıyla dolu yolculuğu.

Edebiyat
4,00 TL
19,00 TL