Ucuzlatılmış Kitaplar

Fişlemenin Kısa Tarihi

Hüseyin Aygün

Bu kitap, kendi ülkesinde düşman görülenlerin ve her an görülebilecek olanların kısa ama anlamlı öyküsünü belgeleri ve tanıklarıyla anlatıyor.

Yakın Tarih
4,00 TL
13,00 TL

Kaltenburg

Marcel Beyer

Kaltenburg romanında bir kuşbilimcinin hayatı kuşlar ve diğer insanlarla birlikte anlatılıyor. Kuşlar gibi hatıralar uçuşuyor havada.

Edebiyat
5,00 TL
27,00 TL

Parrot İle Olivier Amerika’da

Peter Carey

Yazar bizi Parrot'ın kişiliğinde Dickens'ın, Olivier'nin kişiliğinde ise Tocqueville'in gözleriyle o günlere dair eşsiz gözlemlerle bulunuyor.

Edebiyat
7,00 TL
35,00 TL

Kayıp Taşlar

Asuman Bayrak

Acıları, umutları ve hayal kırıklıklarıyla yaşam denen kısırdöngüyü, onun akıldışılığını, kendi cehennemini yaratan insanın trajedisini yansıtan bir roman.

Türkçe Edebiyat
3,00 TL
14,00 TL

Zeval

Nihan Taştekin

İstanbul'un asude semtlerinden birinde küçük bir park ve ansızın, güpegündüz patlayan, beyaz elbiseyi kırmızıya boyayan silahlar...

Türkçe Edebiyat
3,00 TL
13,00 TL

Önceki Çağın Akşamüstü

Ömer F. Oyal

Bu kitap gündelik politika pratiklerinin, insani sıkıntıların, egemenlerin yüzeysel eleştirilerinin dili kullanılmadan da işlenebileceğinin güzel bir örneği.

Türkçe Edebiyat
4,50 TL
22,00 TL

Ne Kadar İleri Gidebilirsin?

David Lodge

Kahramanlarımız, Katolik inançlarının koyu gölgesinde cinsel arzular, evlilik, doğum kontrolü ve hayatın diğer gerçekleriyle başa çıkmaya çalışıyorlar.

Edebiyat
4,00 TL
19,00 TL

Melekler Evi

Göksel Yılmaz

Mimari tasarımlarıyla gotik bir atmosfere bürünen kitap toplumun ahlak, moral ve değer yargılarıyla kuşatılmış bireyin çarpıtılmış arzularını sergiliyor.

Türkçe Edebiyat
4,00 TL
22,00 TL

Boşluğun Sesi

Umut Dağıstan

Eğlenceli, hüzünlü bu bir günlük hikâyenin arka planında, Cumhuriyet tarihinin ve bu tarihsel süreçte taşralı bir ailenin çok canlı bir tablosu çiziliyor.

Türkçe Edebiyat
3,00 TL
14,00 TL

Beyaz Dünya

Andrew McGahan

Ülkesinin başyapıtları arasına yerleşen Beyaz Dünya bir çocuk hikayesi olarak başlıyor, gotik bir atmosfere bürünüp Avustralya tarihinin trajedisine dönüşüyor.

Edebiyat
6,00 TL
28,00 TL