İndirimli Kitaplar

Asker Gramofonu Nasıl Tamir Eder?

Sasa Stanisic

"Asker Gramofonu Nasıl Tamir Eder?" bir çocuğun gözünden, savaşın getirdiği acılara ve yaşanmışlıklara hassasiyetle dokunan bir ilk roman...

Edebiyat
4,17 TL
18,52 TL

Bir Sahtekâr Olarak Hayatım

Peter Carey

Bir editör, iki şair Malezya’da, milyonda bir gerçekleşebilecek bir karşılaşma yaşarsa ve onları bir araya getiren şiir tutkusu olursa ortaya ne çıkar?

Edebiyat
Tükendi

Düşünce Balonları

David Lodge

New York Times tarafından “Atlas Okyanusu’nun her iki yanında da bir kült figür” olarak nitelenen David Lodge’dan mizahla ve entelektüel enerjiyle dolu bir roman daha...

Edebiyat
Tükendi

İnternette Balık Avlamak

Nasreen Akhtar

İyi eğitim almış, Pakistan kökenli bir İngiliz kadının “Müslüman Evlilik” sitelerindeki komik, ıstıraplı ve bir o kadar da hayal kırıklığıyla dolu yolculuğu.

Edebiyat
3,70 TL
17,59 TL

İyi İş

David Lodge

Rekabete rağmen müdürlüğe kadar yükselmeyi başarmış bir erkekle, son derece parlak akademik kariyeri olan feminist bir kadının yolları kesişir...

Edebiyat
Tükendi

Lancelot

Walker Percy

Liberal bir avukat olan Lancelot, kendini bir akıl hastanesine kapatılmış bulur. Giderek artan bir öfkeyle bir intikam şövalyesine dönüşür.

Edebiyat
Tükendi

Ne Kadar İleri Gidebilirsin?

David Lodge

Kahramanlarımız, Katolik inançlarının koyu gölgesinde cinsel arzular, evlilik, doğum kontrolü ve hayatın diğer gerçekleriyle başa çıkmaya çalışıyorlar.

Edebiyat
3,70 TL
17,59 TL

Vahşi İnsanlar

Dirk Wittenborn

İlginç hikâyesi, sivri dili, ustalıklı betimlemeleri ve olağanüstü atmosferiyle dikkat çeken kitap, sinemaya da aktarılmış ve büyük bir ilgi görmüştür.

Edebiyat
Tükendi

Acemi Pezevenk

Ola Bauer

Roman kahramanı Ulysses ve Yolda okuyarak çıktığı deniz yolculuklarında evini özlemeyen bir gezgin; kendi kendisinin peşinde dolaşan bir kayıp ruh.

Yeraltı Edebiyatı
Tükendi

Flamenko'nun İzinde

Jason Webster

Flamenko’nun kalbine yapılmış, bir Almadovar filmi gibi canlı ve renkli bu yolculuk okurda İspanya’ya gitmek için dayanılmaz bir istek uyandıracak.

Yeraltı Edebiyatı
Tükendi