İndirimli Kitaplar

İnternette Balık Avlamak

Nasreen Akhtar

İyi eğitim almış, Pakistan kökenli bir İngiliz kadının “Müslüman Evlilik” sitelerindeki komik, ıstıraplı ve bir o kadar da hayal kırıklığıyla dolu yolculuğu.

Edebiyat
3,70 TL
17,59 TL

Ne Kadar İleri Gidebilirsin?

David Lodge

Kahramanlarımız, Katolik inançlarının koyu gölgesinde cinsel arzular, evlilik, doğum kontrolü ve hayatın diğer gerçekleriyle başa çıkmaya çalışıyorlar.

Edebiyat
3,70 TL
17,59 TL

Küresel Isınmanın Kırılma Noktası

James Edward Hansen

Hansen’ın bu önemli çalışmasında küresel ısınmayla ilgili tüm sorularınıza cevap bulacak, bilmediklerinizi de öğreneceksiniz.

Dünya Sorunları
4,63 TL
23,15 TL

Medya ve Gazetecilikte Etik Sorunlar

Andrew Belsey, Ruth Chadwick

Medya ve gazetecilik pratiğini daha önceleri marjinal bir sorun olarak kabul edilen etik boyutuyla sorgulayan yazıların, aydınların ve medya araştırmacılarının yanı sıra medya...

İnceleme
3,70 TL
14,81 TL

Babamın Kitabı

Urs Widmer

Babamın Kitabı, yirminci yüzyılın siyasi hayal kırıklıkları ve umutlarının yanı sıra, yaşam sevgisi ve kitap aşkıyla yoğrulmuş bir hayatın romanıdır.

Edebiyat
2,78 TL
11,11 TL

Güleryüzlü Sohbetler

Mehmet Güleryüz

Rengi, ışığı, sözü, aklı, aşkı, inancı sanata dönüştürüp, hem yaşamlarını hem çevrelerini güzelleştiren insanların yüreğinden dökülen kelimelerin kitabı.

Sanat ve Kuram
3,70 TL
15,74 TL

Melekler Evi

Göksel Yılmaz

Mimari tasarımlarıyla gotik bir atmosfere bürünen kitap toplumun ahlak, moral ve değer yargılarıyla kuşatılmış bireyin çarpıtılmış arzularını sergiliyor.

Türkçe Edebiyat
3,70 TL
20,37 TL

Eve Yüzmek

Rolf Lappert

1958, Zürih doğumlu Lappert’in 2008’de I. İsviçre Kitap Ödülü’nü kazanan bu romanı medyanın seçkin eleştirmenlerinden övgü almış bir yapıt.

Edebiyat
6,48 TL
38,89 TL

Kurumuş Nehrin Yatağında

Uğur Erkman

İki devrimci militan. Onları ihbar eden bir muhbir. Yıllar sonra intikam için çıkıp gelen bir kiralık katil ve sürüp giden bir kovalamaca...

Türkçe Edebiyat
3,70 TL
16,67 TL

Gecedegiden

Hüseyin Kıran

Parçalanmış bir benliğin zihninden, tedirgin edici bir atmosfer... Ve bu atmosferin tekinsiz insanları: dışarıda bırakılmışlar, yeraltında yaşayanlar ve niceleri.

Türkçe Edebiyat
1,85 TL
8,33 TL