Güvenlik

ayrintiyayinlari.com.tr siz degerli müsterilerimize keyifli bir alisveris deneyimi yasatirken, ayni zamanda kredi kartlarinizi güvenle kullanmanizi temin eder. Bu amaçla sitemiz bünyesinde çesitli güvenlik önlemleri alinmistir.

ayrintiyayinlari.com.tr’de kredi karti bilgileriniz, yalnizca siparis verme islemi sirasinda kullanilir ve kesinlikle sitenin veritabanina kaydedilmez, saklanmaz ve kredi kartinizin ait oldugu banka disinda, site yöneticileri dahil hiç kimse tarafindan görüntülenmez.

Tüm kredi karti ve kisisel bilgileriniz internet güvenlik standardi olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sistemi ile sifrelenmistir. Bu sekilde, sitemize yapacaginiz ziyaret ve alisverisiniz sirasinda herhangi bir sekilde kredi karti, üye bilgileri ve benzeri önemli bilgilerinizin sunucuya ulasincaya kadar geçecegi network sistemlerinde istenilmeyen kisi veya kurumlar tarafindan okunmasi ya da ele geçirilmesi önlenmistir.

Ayrıntı Yayınları'nın gerekli güvenlik önlemlerini almasına karşın, ayrintiyayinlari.com.tr sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kisilerin eline geçmesi durumunda, Ayrıntı Yayınları'nın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.